loder

Hakkımızda

image
img
Hakkımızda

LİNK PORTT SATINALMA OTOMASYONU

Satınalma otomasyonu 

Linkportt satınalma otomasyonu ile merkezi satınalma yapan tüm  firmalardaki satınalma süreçlerini bir web satınalma sistemi ile hızlandırmak istedik.
İlklerde anlaması ve anlatması zor olan satınalma otomasyonu sistemini siz değerli potansiyel müşterilerimiz için en kolay ve en anlaşılır hale getirdik.Bunu yaparken de bütçenizi düşünerek hareket ettik.
Bütçenizi çok yormadan hatta bir diğer tabiri ile hiçbir başlangıç bedeli talep etmeden kurulumunu gerçekleştirdiğimiz satınalma otomasyonu kullandıkça iyi ki yaptırmışız iyi ki kurdurmuşuz bu satınalma otomasyonunu dediğiniz bir sistem olacağına inancımız tam.
Her geçen gün geliştirdiğimiz bu sistem sizlere her daim daha şık kaliteli hızlı ve daha güvenli bir satınalma otomasyonu deneyimi sunmak için hazırlandı.

Satınalma Otomasyonu Faydaları Nelerdir?

Linkportt satınalma otomasyonu sürekli alım yaptığınız aynı fiyata aynı yerden alım yaptığınız ürünlerin tedarikçiler ile olan bağlantı ve süreçlerinizi hızlandıran B2B benzeri bir sistemdir. Ama değildir C2C sistemine daha benzer olmasına rağmen aslında tam bir C2C de değildir.Fakat avantajları çok fazladır.
Satınalma süreçlerinizi hızlandırıp hem zamandan hem personel maliyetlerinden size avantaj sağlayacak Linkportt satınalma otomasyonu sizi bir çok gereksiz iş yükünden hem kurtarıp hem de değerli vaktinizi bu otomasyon dışındaki diğer işler ile harcayıp daha sağlıklı bir satınalma departmanı ile daha karlı bir departman olmanızı ve bir çok işinizi otomatik hale getirmenizi sağlayacaktır.
Umarız sizde Linkportt satınalma otomasyonu ürünümüzden oldukça memnun kalır Link House firmasının bir iştiraki olan bu ürün ile birlikte uzun yıllar birlikte çalışma imkanı buluruz.

 

Referanslarımız

Biz Sizi Arıyalım
Gönder